Poznaj nas bliżej

Nasza firma jest właścicielem terenów przeznaczonych pod budowę domów jednorodzinnych w różnych miastach Aglomeracji Górnośląskiej.

Dostarczamy świetnie zlokalizowane i w pełni przygotowane do zabudowy działki budowlane, dopasowane do potrzeb i wymagań naszych klientów

Dlaczego
Działki w Zagłębiu
to dobry wybór?

01.

Doświadczenie

Jesteśmy zespołem ekspertów z doświadczeniem w nieruchomościach.

02.

Optymalne wymiary

Oferowane przez nas działki budowlane mają optymalne wymiary.

03.

Inwestycje

Zawsze podnosimy wartość nieruchomości

04.

Dostęp do drogi

Każda oferowana działka posiada dostęp do drogi publicznej.

05.

Warunki geologiczne

Sprawdzone warunki geologiczne na działce.

06.

Uzbrojenie działki

Zapewniony dostęp do mediów

0
Lat doświadczenia
ponad
0
Sprzedanych działek
ponad
0
Sprzedanych domów

Nasze marki

Działki na Śląsku

Nasza firma jest właścicielem terenów przeznaczonych pod budowę domów jednorodzinnych w różnych miastach Aglomeracji Górnośląskiej. Dostarczamy świetnie zlokalizowane i w pełni przygotowane do zabudowy działki budowlane, dopasowane do potrzeb i wymagań naszych klientów

Przejdź do strony

GTB Deweloper

Oferujemy domy szeregowe oraz domy w zabudowie bliźniaczej w wyjątkowych lokalizacjach na terenie Aglomeracji Górnośląskiej. Stworzyliśmy nowoczesne projekty domów, w których łatwo się zakochać! Nasi klienci mają możliwość indywidualizacji wnętrza, ingerencji w układ pomieszczeń na parterze oraz na piętrze.

Przejdź do strony

GTB Metropolis

Jesteśmy właścicielem projektów inwestycyjnych (działek inwestycyjnych oraz obiektów komercyjnych) na obszarze Aglomeracji Górnośląskiej. Dostarczamy firmom dobrze zlokalizowane i w pełni przygotowane do inwestycji działki, dopasowane do potrzeb i wymagań naszych klientów. Oferujemy działki inwestycyjne o powierzchni od 2000m² do 30 ha, uzbrojone i przygotowane pod inwestycje, a także hale magazynowe i produkcyjne.

Przejdź do strony

Nasze osiedla

Osiedle Spacerowe

Osiedle Spacerowe w Siemianowicach Śląskich to prawdziwy zielony raj dla rodzin z dziećmi, w najbliższym otoczeniu znajduje się rezerwat bażantarnia, park pszczelnik, staw rzęsa, park dinozaurów, otwarta siłownia, plaża, plac zabaw oraz pole golfowe.

Przejdź do strony

Osiedle Fazaniec

Osiedle Fazaniec – zielona oaza domów w centrum miasta. Osiedle Fazaniec oferuje działki budowlane oraz domy szeregowe w doskonałej lokalizacji w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Fazaniec w Bytomiu Szombierkach.

Przejdź do strony

Osiedle nad Potokiem

Osiedle nad Potokiem – działki budowlane oraz domy szeregowe w Będzinie w doskonałej lokalizacji, w otoczeniu lasu, z szybkim dojazdem do drogi krajowej DK86.

Przejdź do strony

Sadowie Wzgórze

Osiedle Sadowie Wzgórze – zielona enklawa z dala od zgiełku miasta. Nowe osiedle zlokalizowane na rogu ulic Dworskiej i prof. Strzembosza w dzielnicy Sadowie w Mierzęcicach. Oferuje działki budowlane w spokojnej i cichej okolicy z szybkim dojazdem do serca Aglomeracji Górnośląskiej.

Przejdź do strony

Osiedle Milo

Osiedle Milo – działki budowlane oraz domy szeregowe w Sosnowcu Milowicach. W doskonałej lokalizacji powstało osiedle domów jednorodzinnych z szybkim dojazdem do wszystkich miast Aglomeracji Górnośląskiej.

Przejdź do strony